Мартинюк не звертає увагу на те, що діти займаються в аварійному спортзалі

08.11.2018

спортзалЧастина спортивних шкіл міста підпорядковані управлінню освіти, але там чомусь не звертають жодної уваги на проблеми з якими щодня стикаються юні спортсмени, їхні батьки та тренери.

Зокрема, це стосується спортзалу для вільної боротьби на Героїв Майдану,152А, який знаходиться у жахливому аварійному стані.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомила депутат Чернівецької міської ради Аліна Олевич.

«Відділення вільної боротьби ДЮСШ №1 (вул. Героїв Майдану, 152А). Тут щодня займаються наші майбутні чемпіони.

Частина спортивних шкіл підпорядковується управлінню освіти. Але займатися розвитком там не хочуть – скаржаться тренери та батьки. Керівництво освіти навіть не чуло про проблеми цього відділення: будівля без фундаменту, цегла у підмурку обвалюється, величезна тріщина в стіні», – написала депутат.

На думку Аліни Олевич, аби подібних ситуацій не виникало усі спортшколи необхідно підпорядкувати управлінню фізичної культури. А дітей з аварійного спортзалу негайно треба перевести в інше приміщення.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Без емоцій — Президент Леонід Кравчук