Делегація Чернівецької організації «За життя» взяла участь в обранні переможця соціально-політичного реаліті-шоу «Кандидат»

07.11.2018

за життяУ Києві пройшов перший етап позачергового з’їзду політичної партії «За життя», скликаний головою партії народним депутатом України Вадимом Рабіновичем відразу ж після урядової ініціативи щодо нового підняття тарифів на газ для населення. У ньому взяли участь представники обласних організацій політичної структури з усіх регіонів України, в тому числі і Буковини. Від Чернівецької області на з’їзд були делеговані Володимир Кедь, Олег Глухов, Руслан Адамович та Олеся Олар.  Про це повідомили у прес-службі партії.

«На з’їзді партії «За життя» були прийняті організаційні рішення. Обрано новий склад Політради.», – розповів голова чернівецької обласної організації політичної партії «За життя», Володимир Кедь.

Після  з’їзду політичної сили, чернівецькі делегати були запрошені на ефір соціально-політичного реаліті-шоу “Кандидат”, на 112 каналі. Під час якого взяли участь в голосуванні за кандидатів на перемогу в шоу.

Переможцем соціально-політичного реаліті-шоу “Кандидат” стала Ірина Майстер, саме вона і отримає місце в прохідній частині списку партії “За життя” на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті.

Впродовж 10 тижнів учасникисоціально-політичного реаліті-шоу “Кандидат” змагалися за право стати народним депутатом.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі