«В такий спосіб вони рятують себе, а не Україну», – буковинська «Батьківщина» про підвищення ціни на газ

22.10.2018

фотоПерший заступник голови обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Василь Мельник поінформував ЗМІ про позицію партії щодо підвищення ціни на газ, яка відбулася минулого тижня. «Нами це розцінюється як злочин перед народом, і зроблено це зі стартом опалювального сезону, – сказав партієць. – Це призведе до підвищення ціни на тепло, гарячу воду, електроенергію, а далі – і на продукти харчування. Це злочинний по відношенню до громадян України крок уряду».

Василь Мельник заявив про цілковиту підтримку заяви лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, поширеної одразу після рішення Кабміну про підняття ціни на газ. Також він повідомив про те, що в області плануються низка позачергових та чергових сесій місцевих рад. На них прийматимуть звернення до Президента з вимогою зупинити дію відповідної Постанови КМУ. Використовуватимуться й інші заходи впливу на владу: мітинги, пікети тощо. Весь цей громадський тиск має спонукати Гаранта Конституції скасувати рішення про підняття ціни на газ.

«Найголовніше – піднімати економіку і вирішувати внутрішні проблеми за рахунок власних сил, – пояснив партієць інші шляхи виходу з ситуації, що склалася в країні. – Плюс зазирнути в кишені олігархів, звісно – змусити олігархів платити податки. Також звернути увагу на митницю – це питання елементарного контролю, якщо мати на це політичну волю. А також забезпечити розвиток малого і середнього бізнесу».

«Ми в дуже непростій ситуації, і часу для ігр просто немає», – сказав Василь Мельник. Водночас він зазначив, що дефолт, на межі якого опинилася країна, це насправді «дефолт української влади». «В такий спосіб вони рятують себе, а не Україну», – прокоментував партієць рішення уряду підняти ціну на газ.

Прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі