У міськраді розглянуть петицію щодо капітального ремонту вулиці Рівненської

22.10.2018

ремонтні роботиПетиція щодо проведення капітального ремонту вулиці Рівненської, а також встановлення вуличного освітлення, набрала 250 необхідних підписів. Про це повідомили у прес-службі Ратуші.

Варто зазначити, що чернівчани вже неодноразово зверталися до екс-мера Олексія Каспрука щодо капітального ремонту вулиці, однак він лише знаходив відмовки, або ж ігнорував прохання чернівчан.

Тепер відповідне звернення розглянуть на сесії міської ради.

 

 

Comments

comments

Коментарі
 • Це добре. От ще б дали документи на проживання законно куплених квартир будинку Рівненська 10, 6 під’їзд, – було б чудово. На недавній сесії міської ради Василь Продан поставив це питання на голосування, депутати проголосували “за”, дано завдання керівнику містобудування виконати це рішення. А віз і нині там.
  Будинок давно побудований, люди чекають на заселення вже понад 4 роки. А від міської ради нема документів на заселення сімей.
  Може тому, що найперше треба вулицю Рівненську відремонтувати?
  Як ви гадаєте?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі