Народний депутат Оксана Продан – одна з найвпливовіших жінок України

22.10.2018

Оксана ПроданЖурнал “Фокус” оприлюднив рейтинг «100 найвпливовіших жінок України». Очолила рейтинг лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, на другому місці – перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко. Замикає трійку лідерів перша леді країни Марина Порошенко. Також, 12-ту сходинку посіла нардеп з Буковини Оксана Продан.

Оксану Продан називають «адвокатом бізнесу». І в цьому немає ні частки перебільшення. 2010 року Оксана Продан була одним з ініціаторів і організаторів масових акцій протесту підприємців, відомих як «Податковий майдан». Приєднатися в процес захисту прав малих і середніх підприємців Продан спонукало те, що вона сама виходець з бізнес-середовища. Колись разом з батьком Петром Поліщуком Продан заснувала компанію «Укртранс-Чернівці», яка до цих пір залишається найбільшим перевізником України. Сьогодні вона очолює Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», входить в п’ятірку найбільш ефективних депутатів. За останні чотири роки вона підготувала і внесла на розгляд парламенту 129 законопроектів, 27 з яких затверджені. Крім того, нардеп запропонувала близько півтори тисячі поправок до майже сотні законопроектів. Її законодавча діяльність спрямована на створення конкурентних і прозорих правил гри в економіці, ліквідацію корупції та захист малого і середнього бізнесу, – пише promin.cv.ua.

Фокус_Рейтинг

Comments

comments

Коментарі
 • Василь Сафронович, скажіть своїй дружині, хай вплине на міську раду Чернівців з тим, щоб людям нарешті дали дозвільні документи на проживання в давно викуплених квартирах Рівненської 10, 6 під’їзд. Бо місцевій владі по барабану люди, котрі понад 4 роки чекають на своє законне житло. Мабуть ситий голодному не товариш.
  Може шановна Оксана Продан нарешті вплине на цю ситуацію?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі