У Ратуші обговорили перспективи створення у Чернівцях Чеського центру (фото)

19.10.2018

518 жовтня секретар Чернівецької міської ради Василь Продан провів зустріч з Другим секретарем Посольства Чеської республіки в Україні, Директоркою Чеського центру в Україні пані Люцією Ржегоржіковою.

Дипломат проінформувала про основні пріоритети і діяльність представництва Чеської республіки в Києві та Чеського центру в Україні. Сторони обговорили майбутнє співпраці в сферах спорту, освіти, туризму та культури, можливість створення Чеського центру в Чернівцях та розвитку чеської мови в системі шкільної освіти міста. Крім того визначені дії з залучення інвестицій чеських бізнесових структур до економіки Чернівців.

Зі сторони Чернівецької міської ради на зустрічі були присутні представники департаменту економіки, управління освіти, відділу інвестицій та міжнародних зв’язків, – повідомляє прес-служба міськради.

6

7

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі