Оксана Продан звернулася до Прем’єр-міністра з проханням врахувати пропозиції Асоціації міст України щодо змін до Держбюджету

19.10.2018

Оксана Продан18 жовтня Верховна Рада розглядала проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік». В ході обговорення представник Голови Асоціації міст України в Парламенті, народний депутат Оксана Продан зазначила, що АМУ брала активну участь у підготовці Держбюджету з початку його опрацювання в Уряді до моменту розгляду в Комітеті з питань бюджету 17 жовтня, і подякувала за врахування частини пропозицій Асоціації міст України.

Оксана Продан звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням врахувати пропозиції АМУ під час підготовки проекту Держбюджету – 2019 до другого читання.

Також народний депутат підкреслила важливість повернення до проекту Держбюджету – 2019 програми «Питна вода» та збереження підтримки населення, яке проживає на території зони спостереження, – пише promin.cv.ua.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі