Головному архітектору Наталії Хілько запропонували написати заяву на звільнення

11.10.2018

хількоСекретар Чернівецької міської ради Василь Продан під час засідання чергової сесії попросив головного архітектора міста Наталію Хілько написати заяву на звільнення. Під час розгляду низки земельних питань депутати не підтримали проекти рішень. Це викликало обурення у посадовиці.

«Я не задоволена роботою депутатів. Витратити тут цілий день, щоби подивитися, як ви голосуєте», – обурилася Наталія Хілько.

Водночас, головуючий Василь Продан відповів, що пані Наталія може написати заяву на звільнення прямо зараз, якщо її не влаштовує нинішня робота, – повідомляє promin.cv.ua.

Comments

comments

Коментарі
 • Вона правильно сказала. На робочому місці вона вирішує проблеми і не за зарплатню. А тут якісь депутати диктують її свою волю, хто вони такі? Але пані Наталія на вашій посаді , а у вас напевне є вища освіта необхідно знати засади місцевого самоуправління. Як ви могли публічно так виразитись? Невже ви забезпечили себе щонайменьше на середній вік жінки в Україні? Напевне не тільки керівництво міста, а і компетентні органи повинні зайнятись цим департаментом. Керівників міняють а криси залишаються.Зміни необхідні.

 • Запамятайте раз і назавжди, ніхто і ніколи не звільнить голов. архітектора Хілько.

 • Поганою мітлою гнати цю … з департаменту, а з нею і Пушкову – перетворили місто на суцільний сільський базар

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі