На сайті Верховної Ради створили петицію про заборону діяльності Максима Бурбака та «Народного фронту»

03.10.2018

максим бурбакЛідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак все ніяк не може заспокоїтися і продовжує продукувати фейки у стінах Верховної Ради.

Нагадаємо, що нардеп з трибуни парламенту озвучив матеріали, так званого, журналістського розслідування телеканалу «Еспресо» про фінансування телеканалу «NewsOne» росіянами, і закликав СБУ розібратися з цим. Але досить швидко з’ясувалося, що розслідування ґрунтувалося на підставних фальшивих документах і, по суті, було суцільним фейком.

Але ні Бурбак, ні підконтрольний «Народному фронту» телеканал «Еспресо» зізнаватися у своїй брехні не хочуть.

Чим вони намагаються її прикрити дізнавайтеся у черговому відео Анатолія Шарія, який на сайті Верховної Ради створив петицію про заборону діяльності Максима Бурбака та «Народному фронту». Щоправда, поки що ця петиція проходить модерацію і у відкритому доступі не з’явилася.

Comments

comments

Коментарі
  • Бурбаче, такої ганьби і безчестя не мав ще жодний буковинський парляментарій всіх часів – від Матінки Австрії до нинішньої Верховної Зради.

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Політичні торги і майбутнє «Свободи»