У Чернівцях відбувся перший Фестиваль сиру та вина (фото)

23.09.2018

5Вчора у Чернівцях  на літньому майданчику готелю «Буковина» відбувся прем’єрний Фестиваль сиру та вина. Також, у рамках фестивалю було зафіксовано рекорд Книги рекордів України – найбільший і найважчий сир.

На цей рекорд замахнувся презентований офіційно цього ж дня сирний бренд «Наш сир», який на базі фермерського господарства «Іванківське» виготовляє еко-сири. Параметри рекордного сиру: діаметр – 1 метр, вага – 133,4 кг.

Відповідний диплом представника Книги рекордів України вручили керівнику Фестивалю – директору Асоціації готельєрів Чернівців Андрію Брязкалу, – пише видання fakty.cv.ua.

Також, присутній на святі сиру та вина, секретар Чернівецької міської ради Василь Продан відзначив, що такі фестивалі мають відбуватися у Чернівцях для того, аби показати людям, що українська продукція – найсмачніша. Вони покликані розвивати туристичну галузь міста.

2

1

3

4

Фото fakty.cv.ua.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови