Василь Продан розповів про кадрові зміни у Ратуші

22.09.2018

продан5Під час вчорашнього брифінгу секретар Чернівецької міської ради Василь Продан повідомив про те, що найближчим часом у Ратуші відбудуться певні кадрові зміни. Зокрема, посадовець розповів, що депутат Віталій Гавриш, котрий нещодавно виграв конкурс на посаду директора департаменту ЖКГ, може очолити департамент економіки, натомість, житлово-комунальне господарство може очолити Володимир Бешлей.

“Стосовно Віталія Гавриша, я б швидше всього бачив його на посаді начальника департаменту економіки. Відповідно, з ним вже проводив бесіду і планую перевести туди. Він не заперечує і, по суті, погоджується. Адже, коли йшов на керівника Департаменту житлово-комунального господарства, хотів перевірити свої сили, здібності і просто пройти ще один конкурс.

Натомість, у кадровому резерві на посаду директора житлово-комунального господарства є Володимир Бешлей. Тому на керівника департаменту буде призначений або він, або будемо оголошувати новий конкурс”, – зазначив Василь Продан.

Comments

comments

Коментарі
  • А губошльопку Юлю коли попрете ?Хамовитіше і нагле створіння треба ще пошукати!!Культура в ступорі повному!!

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Міська афера: департамент без голови