Бурбак та Федорук виступили проти створення у Чернівцях Музею міста

06.09.2018

нацбанкНещодавно секретар Чернівецької міської ради Василь Продан повідомив, що Нацбанк звільняє своє приміщення на розі Центральної площі та вулиці Кобилянської і запропонував облаштувати у ньому музей міста.

Ідея й справді цікава. Адже знятий за бездіяльність колишній мер Олексій Каспрук, який мріяв перетворити Чернівці на Баден-Баден, музей міста так і не спромігся створити, більше того, навіть не планував.

Згадана будівля розташована у самісінькому центрі Чернівців, де завжди багато вітчизняних та іноземних туристів, та за своїм архітектурним стилем ідеально підходить для облаштування у ній музею історії Чернівців. Тому, безумовно, що музей став би популярним серед відвідувачів та туристичною родзинкою міста.

Однак, однопартійцям Каспрука, нардепам від «Народного фронту» Максиму Бурбаку та Миколі Федоруку ідея створення такого музею явно не до вподоби.

Тож, вони вирішили цинічно зіграти на почуттях пенсіонерів, хоч трохи підняти свій нульовий рейтинг серед людей похилого віку та звернулися до прем’єр-міністра України з пропозицією передати будівлю Пенсійному фонду.

А чернівчанам Бурбак, який повідомив про цю ініціативу у фейсбуці, порадив шукати інше приміщення для музею міста.

 

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі