Наглядові ради – механізм ефективності роботи та запобігання корупції на комунальних підприємствах (відео)

01.09.2018

скрінДва роки тому парламент надав можливість місцевій владі суттєво підвищувати підзвітність, ефективність роботи та реально запобігати корупції на комунальних підприємствах. Міські ради отримали право утворювати колегіальні органи управління підприємствами – наглядові ради.

Десятки тисяч гривень щороку міська рада витрачає на те, аби покрити борги збиткових комунальних підприємств. Мало того, почасти громада і не знає, що відбувається на комунальному підприємстві і куди витрачають дотації з міського бюджету.

Відтак, у 2016 році Парламент затвердив закон про створення наглядових рад, як механізм запобігання корупції та ефективності роботи комунального підприємства. Зазначено, що наглядова рада в жодному випадку не буде керувати підприємством, але буде затверджувати основні документи та спостерігати за діяльністю цього підприємства.

Чим ще будуть корисні такі інструменти правління дивіться у сюжеті каналу «Чернівецький промінь»

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі