На митниці Салагора оформили контрабанду цигарок на 12,6 мільйонів гривень (відео)

30.08.2018

news_20180830_091224_1535609544Транспортували їх під виглядом туалетного паперу та планували переправити в контейнері через пункт пропуску «Одеський морський торгівельний порт».

Завдяки проведеним оперативними підрозділами Південного регіонального управління Держприкордонслужби заходам викрито спробу незаконного переміщення з України до Ізраїлю великої партії сигарет. Транспортували їх під виглядом туалетного паперу та планували переправити в контейнері через пункт пропуску «Одеський морський торгівельний порт».

Всього серед вантажу туалетного паперу, що займав лише декілька рядів, правоохоронці нарахували 333,6 тисяч пачок сигарет на 12,6 мільйонів гривень.

Наразі також встановлено, що відправником вантажу є чернівецька фірма, яка оформила вантаж на Чернівецькій митниці та направила в Одесу для відправки морським шляхом до Ізраїлю, – повідомляє Державна прикордонна служба України.

Нагадаємо Чернівецьку митницю ДФС очолює представник «Народного фронту» Микола Салагор, якого неодноразово у ЗМІ звинувачували у кришуванні схем контрабанди нардепів від цієї політичної сили.

Comments

comments

Коментарі
 • Так цигарки кушніра слона і Бурбака зрозуміло. Салогор з Никулеску забезпечували прикриття. Але по Одесі щось не зрослись.

 • А чому не розслідують контрабандні оборудки САЛОГОРА з турецькими товарами? Куди дивиться Сторожук, Соболь? Там збитків на три мільярда гривень. За таке треба пожиттєве до тюрми саджати.

 • Оце Народний Фронт доцарювався в області. Цигарки так на мільони, товари так мільярди. А Фищук куди дивиться? Чому не пише на Київ, чому правоохоронні органи на заставить працювати, чому по телевізору нічого не озвучують? Бурбак, Кушнір, Єрмійчук (Слон), Салагор творять безпрєдєл в області!!! Ще невідомо, чи наркотою не займаються…

  • Це бандитське кубло треба поганою мітлою гнати з області щоб забули дороги назад.

 • Хотілося би почитати цю інформацію на “мега-порталах” області Букінфо Сезара Зарайського і Час Петра-алкаша Кобевко. Чи у Салагора бонбончики ще є. Цікаво скільки таке мовчання коштує?

  • Злочинець та ХАБАРНИК САЛОГОР вже на помойному сайті Букінфо пише, що цигарок в Чернівцях не було, а їх заклали в контейнер в Одесі. Не дамо сфальсифікувати правду! Берем справу на контроль!!!

 • Такого розгулу контрабанди не було в області ні при Удаві ні при Чорнишу. Просто якийсь кошмар і жах.

 • Эти сигареты делает «пидарасик» цех в Черновцах возле райотдела уже пять лет работает. А Салагор параллельно контролирует кокс в киндерах завозит Володя…

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі