Каспрук за прикладом Януковича скликав прес-конференцію на якій розповідав про свою легітимність (відео)

30.08.2018

каспрук олексійПісля відпочинку у Греції знятий за бездіяльність колишній мер Чернівців Олексій Каспрук нарешті повернувся до рідного міста.

І, мабуть, сильно здивувався, адже за час його відсутності у Чернівцях почали активно ремонтувати дороги, триває активна підготовка до опалювального сезону. Незважаючи на саботаж начальника управління освіти та вірного прислужника Каспрука Сергія Мартинюка, школи та дитячі садочки готові до нового навчального року.

І що найголовніше, більшість чернівчан навіть не сумують за його відставкою і навіть потрохи почали про нього забувати. Тому, у Каспрука не було іншого виходу як брати приклад з екс-президента Віктора Януковича, який, аби нагадати про своєї існування, скликав нікому не потрібні прес-конференції у Ростові.

Олексій Павлович поки що не в Ростові, але свій брифінг теж скликав. Ручок, щоправда не ламав. І що символічно – зібрав журналістів у будівлі, де був останній офіс Чернівецького обкому компартії України.

Подробиці у сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь».

Comments

comments

Коментарі
  • лєгітімний вже не той, навіть Януковича люди краще сприймали, ніж фейс Каспрука, яки ниє, що він безробітний

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі