Не важливо, хто буде наступним президентом, – важливо, чи зможе він змінити життя людей на краще, – Вадим Рабінович

18.08.2018

РабіновичНе важливо, хто буде наступним президентом, – важливо, чи зможе він змінити життя людей на краще, – Вадим Рабінович

У 2019 відбудуться останні вибори, на яких український народ може змінити долю країни. І питання навіть не в прізвищі президента, якого оберуть, а в тому, хто переможе на парламентських виборах, тому що глава держави без підтримки Ради не здатний на рішучі дії.

Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Новообраний президент нічого не зможе без підтримки парламенту. Він, звичайно, буде всіма зусиллями, своїм авторитетом намагатися утримувати за собою парламент, підтягувати туди свою фракцію, мстити «попередники» і зможе призначити на посади лише кілька фігур. Але не важливо, хто буде президентом, якщо у нього не буде кардинально іншого підходу в управлінні країною, якщо він не має поняття, що відбувається з економікою і як її підняти, щоб люди стали краще жити », – переконаний парламентарій.

Лідер партії «За життя» заявив, що у нього є план по «оздоровленню країни», з яким він піде на вибори і яку він має намір втілити в життя за три місяці після перемоги. «Нам потрібен один рік для того, щоб підняти країну. Ми дамо людям нормальну пенсію і зарплату. Ми можемо вже зараз створити земельний банк, куди вкласти най багаті чорноземи, нікому їх не продаючи, і отримувати від державної землі прибуток в 6 млрд. На рік! Врегулювання питання з корупцією на митниці за нашими підрахунками принесе в скарбницю ще 5 млрд. Цих 11 млрд нам з головою вистачить для того, щоб виправити ситуацію з пенсіонерами і бюджетниками, протримати їх гідно, підняти зарплати і пенсії! », – впевнений народний депутат.

«У моїй програмі і програмі партії« За життя» буде чотири пункти, за виконання яких я відповідаю своєю політичною кар’єрою. Якщо через три місяці після перемоги нашої партії на виборах ці пункти не будуть виконані, я піду з політики. Ми в три рази знизимо тарифи, тому що націоналізуємо газотранспортні і газодобувні сфери, повернемо власний газ народу, в три рази піднімемо пенсії, в три рази піднімемо мінімальну зарплату, а також побудуємо необхідну кількість житла для переселенців … І це не популізм, а елементарна економічна дія. Не можна людей тримати на подачках! Нинішнє керівництво безглуздо витрачає кошти на субсидії, афери з націоналізованим Приватбанком і інші сумнівні «проекти». А цих грошей вистачило б на підвищення соцстандартів! », – підкреслив Вадим Рабінович. Парламентарій вважає, що не зайвим було б ввести в Україні так звану «програму золотого паспорта», згідно з якою іноземець, який вклав кошти в економіку України, мав би можливість отримати українське громадянство.

«Я не раз говорив, що Україні потрібна програма« злотого паспорта ». Ми повинні створювати умови, при яких іноземець може вкласти мільйон доларів в економіку нашої країни і отримати за це український паспорт і звільнення від сплати податків протягом двох років. 12 країн ЄС вже ввели такий стан в своїх законодавствах. Хіба ми найбагатші? Чому ми не використовуємо цю можливість? », – обурився народний депутат.

 «Я ніколи не був в політиці, у мене немає маніакального прагнення потрапити в високий кабінет. Я пішов в політику тільки тому, що хочу вкласти себе в свою країну, щоб мої діти і внуки жили в процвітаючій Україні. Сьогодні соціологія показує, що різниця між потенційними кандидатами в Президенти становить 1-2%, а ось тих, хто не визначився, за кого голосуватиме – півкраїни! При цьому антирейтинг у всіх, хто давно у владі, дуже високий, у мене ж він мінімальний! Якщо у Юрія Бойка, наприклад, рівень недовіри коливається на рівні 74%, то у мене не перевищує 44%.

І це говорить про прозорливості українського народу, про те, що люди побачили прогресивність програми партії «За життя», зрозуміли, що мелькання одних і тих же в телевізорі більше не може тривати – всі хочуть змін, перш за все, в економічній сфері, в тому, щоб люди гідно жили, а бізнес процвітав … Я хочу змінити Україну, і ми це зробимо, ми переможемо! », – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі