Фищук розповів про свій конфлікт з Бурбаком

18.08.2018

бурбак_фищук1Голова Чернівецької обласної адміністрації Олександр Фищук пояснив, чому виступив із критикою на адресу народного депутата Максима Бурбака. Про це він розповів у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі«Чернівці». За словами очільника ОДА, сама заява нардепа проте, що він (Максим Бурбак)  іде в опозицію до облдержадміністрації, облради та міської ради, вже дестабілізує ситуацію.

«На мою думку, сьогодні треба шукати різні виходи з ситуації, що склалася. Це не мої слова, а народна мудрість – краще поганий мир, аніж хороша війна. А в такій ситуації, в якій перебуває Україна, нам потрібні спокій і пошук шляхів врегулювання конфліктів», – заявив Фищук.

Голова ОДА розповів, що після обопільних заяв ще не мав нагоди поспілкуватися з Бурбаком.

«Але не вважаю це великою проблемою. Ми з ним вирішимо її за першої зустрічі», – запевнив Олександр Фищук.

Нагадаємо, що після того як Фищук перестав виконувати усі забаганки Бурбака той почав регулярно критикувати голову ОДА. Днями Олександр Фищук дав жорстку відповідь, звинувативши нардепа «Народного фронту» у дестабілізації обстановки на Буковині.

Comments

comments

Коментарі
  • Молодець Фищук! Тільки піздно це зробив. Салагор з подачі Бурбака півтора року обливає губернатора брудом. Зрозуміло, що мир краще, але всьому є край!

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі