Ми не тягнули гроші для комунальних підприємств з кишень чернівчан, як це робив Олексій Каспрук, – Віталій Михайлішин

14.08.2018

михайлішинПротягом 2011-2013 років жодне комунальне підприємство Чернівців не було передане у приватні руки.

Більше того, вони самі себе утримували і не потребували багатомільйонних дотацій з міського бюджету. Про це в ефірі програми «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів тодішній очільник міста і чинний депутат Чернівецької міської ради від фракції «Рідне місто» Віталій Михайлішин.

«Опоненти закидають мені нісенітниці про «дерибан» комунального майна під час мого секретарства у міській раді. Нехай скажуть, яке комунальне підприємство бодай щось та комусь продало протягом 2011–2013 років. Більше того, жодне підприємство під час мого керування не отримувало дотацій на суми у 100–150 мільйонів гривень, як зараз «Чернівціводоканал» чи «Теплокомуненерго», – зазначив Віталій Михайлішин.

За словами депутата Чернівецької міськради, всі комунальні установи заробляли собі на зарплату, – інформує promin.cv.ua.

Навіть попри те, що розміри міського бюджету були значно скромнішими. Підприємства працювали завдяки правильному менеджменту.

«Позики, які брали ті чи інші установи, повертали вчасно. Так, кінотеатр «Чернівці» брав від «Калинівського ринку» поворотну допомогу, але віддав всі позичені кошти. Для підприємств ми брали кредити з банків, які пропонували на конкурсах найкращі умови та повертали кошти. Ми не тягнули гроші для комунальних установ з кишень чернівчан, як це робив Олексій Каспрук. Тож, якщо критики моєї роботи кидаються звинуваченнями щодо функціонування комунальних підприємств протягом 2011–2013 років, нехай нададуть факти та звернуться до прокуратури», – підсумував депутат.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі