Крісло мера – звичайне робоче місце, яке належить громаді, а не конкретній людині, – Василь Продан

14.08.2018

ПроданПро культ мерського крісла та як тепер відбувається робота у кабінеті міського голови розповів у ефірі програми «Чернівці сьогодні» телеканалі «Чернівецький промінь», секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. Також, він  пояснив чому працює в кабінеті міського голови.

«Робоче місце керівника міста не є святинею, до якої нікому не можна заходити. Насправді, це просто крісло, звичайне робоче місце. Воно нікому не належить, крім громади. Просто з цього місця краще керувати містом, адже там є спецзв’язок та всі телефонии», – заявив Василь Продан.

За його словами, першопричиною того, що він зайшов до кабінету мера, була зустріч з послом Швеції. У мерському кабінеті набагато зручніше приймати офіційних осіб і там створені значно комфортніші умови для гостей, аніж у будь-якому іншому,- пише promin.cv.ua. 

«Я представляв місто, а не себе особисто. Відповідно, краще було проводити таку зустріч у кабінеті мера, який є найбільш комфортним та презентабельним», – заявив Василь Продан.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі