Українських пенсіонерів слід звільнити від плати за комунальні послуги, – Рабінович

09.08.2018

РабіновичТаку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі телеканалу «112 Україна», – пише прес-служба партії «За життя».

«Зараз частка комунальних послуг в доходах українців становить понад 30% і в кілька разів перевищує аналогічний показник у Німеччині чи Ізраїлі. Тарифи, які сьогодні встановлює уряд, не відповідають доходам наших громадян. Необхідно це змінити! А пенсіонерів взагалі слід звільнити від плати за комунальні послуги, і подібний законопроект поданий мною в Раду », – зазначив політик.

Він переконаний, що, з огляду на обсяги видобутку природного газу в Україні, ми можемо дозволити собі зниження тарифів, а також скасування оплати для людей пенсійного віку, як це зроблено в сусідніх країнах.

«Не шанований у нас президент Білорусі Олександр Лукашенко вже скасував оплату комунальних послуг для літніх людей, в РФ теж після досягнення людиною 70-річного віку оплата комунальних послуг проводитися не буде.

А чим ми гірші? Ми з вами видобуваємо 20,4 млрдкубів газу. За Конституцієюце наш національний газ. Всі ми разом, скільки б нас не було, включаючи бюджетні організації, споживаємо лише 15,4 млрд куб. м за собівартістю 2,5 тис. грн за 1 куб. м, – заявив лідер партії« За життя ».

Екс-міністр економіки України, член партії «За життя» Віктор Суслов упевнений, що, направивши газ власного видобутку на потреби населення, можна знизити тарифи в 2-3 рази.

«Якщо цей газ власного видобутку направити на потреби населення, то, звичайно, ціна може бути знижена в 2-3 рази, і при цьому видобуток газу залишиться рентабельним. Автоматично зі зниженням тарифів на газ знизяться і тарифи на тепло і гаряче водопостачання. А з пенсіонерів взагалі можна зняти оплату комуналки і гасити її за рахунок субсидій держбюджету », – переконаний Суслов.

При цьому економічний експерт ВікторСкаршевський розповів, що восени, незважаючи на те, що заборгованість по комуналці вже перевищила 40 млрд гривень, уряд в черговий раз збирається підвищити тариф на газ.

«Уряд йде на поводу у міжнародних фінансових організацій, перш за все МВФ, які вимагають прив’язати ці тарифи до імпортного паритету, тобто до природного газу, якби ми його імпортували», – пояснив Скаршевський.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»