Ремонтуючи вулицю Суворова, вантажівки розбили дорогу на сусідній вулиці (відео)

25.07.2018

Боброва24 липня жителі вулиці Боброва перекрили дорогу та не пропускали вантажівку через розбите дорожнє покриття.

Люди скаржаться, що з початку ремонту Суворова всі вантажні машини проїжджали тут. Потихенько це все просідало. А тепер вулиця Боброва повністю у таких просівших ямах від вантажних машин.

“Сьогодні вранці виходила на роботу дорога була рівна. Зателефонували на роботу,  дочка подзвонила і сказала, що вантажівка проїхала і у нас провал. Я можу зараз залишитися без води, без каналізації без нічого. Тут все старі проводи. Сам факт, що дорогу порушили. Тепер машиною ні заїхати не виїхати”, – розповідає жителька вулиці Боброва, Ірина.

Чернівчани не витримали та зупинили одну з вантажівок, яка направлялася у сторону Суворова.

Водій вантажівки стверджує, що яма на дорозі утворилася не з його вини, він просто віз бруківку.  Туди ж викликали і представників поліції та Укртрансбезпеки. У результаті спілкування з водієм та огляду вантажівки було складено протоколи про порушення.

Відео: bukovyna.tv

Comments

comments

Коментарі
  • а чому ніхто не спитає-чому почали ремонт доріг з Суворова?-я розумію ,що треба всі вулиці ремонтувати,але чомусь не ремонтуються а Суворова ремонтують любою ціною ,навіть ціною ще не зовсім розбитих сусідніх доріг!-А може тому що до будівництва будинків в тому районі мають відношення яцьобурбаки?

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Політичні торги і майбутнє «Свободи»