«Буковину» розгромили на власному полі

23.07.2018

буковинаСтартовий матч чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги 2018-19рр. чернівецька «Буковина» проводила на власному полі проти дебютанта професійних змагань, команди «Чайка» з містечка Петропавлівська Борщагівка.

Після програного «Калушу» матчу на Кубок України вболівальники жовто-чорних сподівалися на гідний старт сезону у чемпіонаті. Але не судилося.

Початок матчу залишився за нашими футболістами і на 12 хвилині Руслан Луцик мав чудову нагоду вразити ворота суперника, та м’яч після його удару влучив у поперечину.

На 20 хвилині гравець «Чайки» Ренат Мірошников завдав несильного удару із-за меж штрафного майданчику, наш воротар Богдан Степаненко відверто прогавив момент і пропустив легкий м’яч. Футболісти «Буковини» кинулися відігруватися, але так і не змогли створити жодного, по-справжньому, небезпечного моменту біля воріт суперника. Натомість, після обрізки одного з гравців жовто-чорних, Антон Корольков подвоїв перевагу «Чайки». А вже у доданий час Богдан Січкарук встановив остаточний рахунок у матчі – «Буковина» програла з рахунком 0:3.

22 липня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 800 глядачів.

Арбітр – Подригуля (Луцьк), асистенти арбітра – Семанюк (Івано-Франківськ), Пилипенко (Кропивницький), четвертий арбітр – Волощук (Чернівці), спостерігач арбітражу – Козачук (Вінниця).

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів (Рудич, 84), Понєдєльнік, Віксич, Павлюк, Ткаченко (Раулюк, 67), Луцик (Жумига, 72), Заїченко (Р. Кузів, 66), Мелконян, Батрак, Масікевич (Мунтян, 81). Запасні: Гуцул, Нікифоряк. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Чайка»: Мусієнко, Мохначук, Доу, Пономаренко, Грабчак, Мірошніков (Яцюченко, 86), Цурупін, Помазан (Сухецький, 83), Ставійсько, Тименко (Січкарук, 63), Баранович (Гришин, 51). Запасні: Шкарабан, Сухенко. Головний тренер – Олексій Поздняков.

Голи: Мірошніков (20), Корольков (78), Січкарук (90+3).

Попередження: Понєдєльник (6), Доу (34), Мірошніков (45+1), Павлюк (81).