Земельні афери мерії з підробленим генеральним планом міста

22.07.2018

проданЗавдяки такому генплану забудовники отримують потрібне цільове призначення будь-якої ділянки.

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів, що головною схемою, яка працює протягом останніх трьох років у мерії, є підроблений генеральний план міста. Він дозволяє у будь-якому потрібному для забудовника місці зробити потрібне цільове призначення земельної ділянки. На думку гостя програми, без працівників Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин зловживання зі зміною цільового призначення ділянок не відбувалися.

«Депутатський корпус неодноразово звертався до правоохоронних органів, зокрема до прокуратури. Слідство триває більше двох років. Мало того, ми постійно просили на сесіях прокурора доповісти про справу. Все, що почули – нас повідомлять про результати після завершення слідства. Міська рада не є правоохоронним органом. Що могли зробити, ми зробили. Ми постійно звертаємо на це увагу і не залишаємо такі факти без звернень до правоохоронних органів» – каже Василь Продан.

Водночас, секретар міської ради розповів, що під час прийняття рішень на сесіях щодо земельних питань, депутати працюють за тим генеральним планом, який розміщений на офіційному сайті мерії.

«Хоча насправді я чітко розумію, що це не є той генеральний план, який приймали на сесії Чернівецької міської ради 2014 року. Тому що один із примірників, який нам доводилося бачити в міськраді з мокрими печатками, в багатьох місцях відрізняється від того, що є на сайті», – резюмує Василь Продан.

Джерело: “Чернівецький промінь

Comments

comments

Коментарі
  • Беруть приклад з села Дубівці. Це Кіцманський районний архітектор Антощук навчив як робити шахер махер з генеральним планом.

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Без емоцій — Президент Леонід Кравчук