Чернівчани вимагають відремонтувати міжбудинковий проїзд на вулиці Миколайчука

16.07.2018

миколайчукаЕлектронна петиція з вимогою відремонтувати міжбудинковий проїзд на вулиці Миколайчука, 5 та 7 набрала необхідну кількість голосів.

Наш міжбудинковий проїзд знаходиться в жахливому стані. Нормально ходити тут неможливо. З моменту зведення будинків №5, 7 тут жодного разу не був проведений ремонт. Перед будинками величезні ями, в яких постійно після дощу утворюються озера. Також є проблема зі стоком води. Вона не стікає вулицею, а скупчується під будинками й під’їздами. Так, починаючи з 2015 року, у під’їзд №3 будинку №5 під час сильних злив почала затікати вода, утворилися тріщини у під‘їздах та шириться пліснява у підвалах. Тут проходять сотні дітей, які йдуть у школу (№24) та садочки (№8, 24) та їм доводиться йти цим багном та забруднювати своє взуття і одяг. Даний проїзд потребує невідкладного ремонту”, – йдеться у тексті петиції.

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Без емоцій — Президент Леонід Кравчук