В Україні з її багатством є можливість підвищити мінімальну зарплату, але влада не може це зробити, – Рабінович

12.07.2018

РабіновичУкраїна – багатюща країна, але потоплена в корупції влада і не збирається дати людям заробляти гідно.

Влада любить демонструвати готовність підвищити соціальні стандарти для населення, особливо напередодні виборів. Але на цей раз керівництво країни виявилося навіть на це не здатне, тому що відклало оголошене раніше підвищення мінімальної зарплати.

Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «NewsOne».

«В Україні з її багатством є можливість підвищити мінімальну зарплату, але ця влада не може це зробити тому, що сьогоднішній бюджет не виконано на 69 млрд. гривень, а обіцяна антикорупційна кампанія принесла в казну всього лише 61 тис. гривень. Корупційні органи через суд конфіскували у казнокрадів замість обіцяних 4 млрд. гривень тільки 61 тис. гривень! Це провал!», – обурився парламентарій.

Політик запропонував ряд заходів, які, на його думку, «швидко викорінять корупцію» і «на які не потрібні величезні бюджетні кошти».

“Партія «За життя» давно запропонувала свій рецепт боротьби з корупцією, а я весь час вношу свої законопроекти з цього приводу в Раду.

По-перше, потрібно заборонити роботу держпідприємств з офшорами, тому що таким чином чиновники «освоюють» бюджетні кошти і виводять їх за кордон. По-друге, потрібно вигнати всіх іноземних «фахівців», які «сіли на потоки» і потім з набитими кишенями їдуть назад, не зробивши нічого видатного. По-третє, покарати, наших, які «сидять на потоках» і крадуть всі 27 років незалежності України”.

Вадим Рабінович переконаний, що «люди, які за рік не можуть вивести країну з кризи, а обіцяють тільки перспективи, не повинні нею управляти».

«Люди, які за рік не можуть навести порядок і забезпечити підйом економіки, не повинні керувати державою. Як першокласник не може вирішити алгебраїчну задачу інститутського рівня, так і нинішнє керівництво країни не може впоратися з сьогоднішніми викликами!

Вони знаютьтільки, як на держзамовлення додати 30 гривень і прибуток перевести на рахунок своєї офшорної компанії. Це все, на що вони здатні! », – підкреслив політик.

Проте, лідер партії «За життя» вважає, що «при дійсно дієздатному керівництві Україна має всі шанси не тільки вижити, а й злетіти, ми дуже сильна і багата країна».

«Якщо ми ще дихаємо і живемо в цій країні, яка давно уже загрузла в корупції, при абсолютному ігноруванні економічних можливостей держави, то за абсолютно короткий термін ми можемо все виправити, і Україна буде процвітати, не гірше, ніж Швейцарія, або інша країна з ЄС. Ми самі можемо Європі в борг давати, якщо розумно використовувати внутрішні ресурси, а не випрошувати транші під вирубку лісу або під продаж землі!», – резюмував Вадим Рабинович.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»

Останні новини