Влада зобов’язана повернути довіру до українських банків та судів, бо без цього розвитку економіки не буде, – Рабінович

11.07.2018

РабіновичУкраїнська влада довела країну до того, що громадяни не довіряють найважливішим фінансовим і правовим інститутам, знищуються Законні символи держави. У разі продовження такої політики, недовіра людей до судів і банків приведе Україну до катастрофи. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 – Україна», – пише прес-служба партії «За життя».

«У нас назбиралося безліч проблем крім війни і економічної розрухи. Сьогодні знищуються основні знакові символи держави. В Україні вже не працює судова система. Я недавно був в Харківській області і дізнався про те, що в трьох районах вже просто немає суддів, при цьому судові справи накопичуються, направляються в обласні суди, що, безсумнівно, впливає на їх працездатність … Доходить мало не до того, що треба хабар платити, щоб судили! », – обурився парламентарій.

Політик заявив, що при владі також немає ніякої стратегії щодо розвитку банківської системи та нагадав, що обсяг депозитів від фізичних осіб за останні роки значно скоротився.

«Для того щоб країна розвивалася, потрібно щоб люди вкладали свої кошти в банки, щоб гроші вкладників насичували банківську систему. У нашій країні сьогодні ніхто не довіряє банкам, тому що раніше банки вже неодноразово залишали на паперті своїх клієнтів. У нас за останні чотири роки не було засуджено жодного власника банку, хоча від дій недобросовісних банків постраждали сотні тисяч українців.

З січня 2014 року загальний обсяг депозитів в банках впав з 55 млрд. гривень до 19 млрд. Це катастрофа! », – переконаний парламентарій. Як приклад непослідовності  банківської політики лідер партії «За життя» навів ситуацію навколо націоналізації «Приватбанку» в грудні 2016 року.

«Влада за ніч повернула в держвласність «Приватбанк», пообіцявши в особі пройдисвітки-Гонтаревої влити в нього кошти і приватизувати з вигодою для держави. Після цього вони витратили на «Приватбанк» 190 млрд. Гривень, а потім ще двічі по 19 млрд., Фактично пограбувавши кожного українця на десятки тисяч гривень, але до сих пір держава його так і не продала! Яка тут довіра », – резюмував Вадим Рабінович.

Як відомо, розвиток банківської сфери та створення ідеальних умов для зберігання грошових капіталів Вадим Рабинович вважає одним з «трьох китів» розвитку і підйому економіки України.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»