У Чернівцях з нагоди дня створення партії ВО «Батьківщина» привітали ветерана партії

10.07.2018

мунтян1007Керівники Чернівецької обласної та міської парторганізації ВО «Батьківщина», депутати-«батьківщинівці», активісти у день 19-річчя партії привітали ветерана партії Василя Аксентійовича Гребенюка. Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, цього року Василь Гребенюк відзначив свій ювілей – 90 років.

Василь Аксентійович – відомий у Чернівцях активіст. Ветеран Другої світової, музикант, донедавна – вмілий і захоплений своєю справою пасічник. З «Батьківщиною» його пов’язують довгі роки громадської активності: чоловік, попри поважний вік, брав участь у всіх мітингах, долучався до багатьох партійних подій, і не лише у Чернівцях – часто їздив з партійцями до столиці. Підтримує особисте листування з Лідером партії Юлією Володимирівною Тимошенко, досі захоплюється віршуванням і присвячує поетичні рядки Юлії Тимошенко і Україні.

Голова обласної парторганізації Іван Мунтян виконав почесну місію – вручив нещодавньому ювіляру з нагоди дня народження партії Грамоту Президії політради партії.

«Щиро раді всією командою відзначити разом з вами річницю створення партії, якій ви присвятили величезну частину свого яскравого життя. Бажаємо вам прожити ще дев’яносто, і все буде добре!», – сказав ветеранові Іван Мунтян.

Василь Аксентійович погодився з тим, що «все буде добре», адже прогнозує перемогу на майбутніх президентських виборах Юлії Тимошенко, і від того часу, упевнений, в Україні розпочнуться зміни на краще.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»