Чиновники Ратуші провалили будівництво спортивного майданчика біля гімназії №1 (відео)

10.07.2018

Скриншот 2018-07-10 12.28.58Спортивний майданчик у Чернівецькій гімназії №1 мали урочисто відкрити ще 15 травня. Однак, на сьогоднішній день замість нового баскетбольного майданчика та футбольного поля, досі стоїть розтрощений асфальт і гравійне покриття.

Ще у травні чиновники міської ради пообіцяли завершити всі ремонтні роботи до кінця навчального року, однак після розірвання договору з підрядником, жодних робіт проведено не було, а учням гімназії довелося проводити останній дзвінок у приміщенні спортзалу.

На облаштування нового футбольного поля для гімназії №1 з держбюджету було виділено більше мільйона гривень, однак підрядник не виконав умови договору, а міська рада досі не надіслала офіційне повідомлення про розірвання договору.

Чи буде нове футбольне покриття та баскетбольне поле в учнів Чернівецької гімназі №1, дивіться у сюжеті каналу “Чернівецький промінь”

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»