Буковинець продавав приміщення, які йому не належать

09.07.2018

житлоАпеляційним судом Чернівецької області задоволено апеляційну скаргу керівника Чернівецької місцевої прокуратури та скасовано рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці, яким визнано дійсним договір купівлі-продажу п’яти нежитлових приміщень загальною площею  понад  3 тис. м. кв., в тому числі станції обслуговування автомобільного транспорту, склади, ангари, операторські та адміністративні будівлі, які розташовані в місті Сторожинець Чернівецької області.

Встановлено, що особа, яка виступила в ролі продавця нерухомого майна за договором купівлі-продажу в передбаченому законодавством порядку не отримувала будь-які дозвільні документи на реконструкцію даних об’єктів, не подавала декларацію про готовність їх до експлуатації, не здійснювала первинну реєстрацію права власності на них та не отримувала для даних цілей земельну ділянку у власність або користування, – повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»