Міська влада ігнорує звернення чернівчан щодо відновлення 11 та 12 маршрутів

25.06.2018

маршрутка

На думку керівництва міста тролейбуси справляються з пасажиропотоком, а люди незадоволені через те, що потрібно пройти зайві 100 метрів

У Чернівцях представники приватних фірм, які здійснюють перевезення пасажирів автобусними маршрутками, закликали виконавчий комітет міськради припинити транспортний експеримент із громадським транспортом. Про це сьогодні на засіданні виконкому заявив голова Асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота.

Він закликав членів виконкому ухвалити рішення, яким би вони припинили дію змін руху маршруток, які почали діяти 21 червня, – пише molbuk.ua.

“У мене до вас прохання одне – прийміть на деякий час, на три місяці до проведення конкурсу, рішення про відміну цього експерименту. Нехай їдуть, нехай возять людей. Олексій Павлович, я вам давав звернення людей – там близько двох тисяч. Електронна петиція набрала понад 250 голосів. Тобто, припинити поки що цей експеримент, довести комісію до ладу, оголосити конкурс, і на конкурсі прийняти рішення – будуть ці маршрути їхати, які мають їхати. Тоді це все буде прозоро і законно”, – сказав Альбота.

Але міська влада поки ігнорує численні скарги та звернення чернівчан. На думку міського голови Олексія Каспрука та заступника міського голови Володимира Середюк проблем зараз не має, тролейбусне управління на сьогоднішній день повністю справляється з перевезеннями по даним маршрутам, а люди не задоволені через те, що їм треба пройтись зайві 100 метрів.

Нагадаємо, чернівчани обурені ініціативою Каспрука щодо скасування 11-ї та 12-ї маршруток.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»