Суд скасував тендер на закупівлю шкільних автобусів, які в Хотині урочисто вручали за участі Бурбака

23.06.2018

шкільний_автобусСхема «Народного фронту» не пройшла. Підприємця зобов’язано повернути управлінню освіти райдержадміністрації майже 2 млн грн за поставлені «шкільні автобуси».

Ми вже описували детально схему за якою придбали два шкільні автобуси. Підприємець виграв тендер 20 грудня 2016 року на поставку 2 шкільних автобусів загальною вартістю 1 мільйон 847 тисяч гривень і з ним був підписаний договір. А вже 28 грудня сайт Хотинської РДА похвалився, що за участі нардепа Максима Бурбака ці автобуси були передані районному управлінні освіти. Але як виявилось на момент виграшу тендеру у підприємця навіть не було цих автобусів. Прокуратура встановила, що він їх придбав лише 20 грудня 2016 року за 420 тисяч гривень. Таким чином, фактично, на пустому місці підприємець збагатився на  1 мільйон 427 тисяч гривень.

Господарським судом Чернівецької області задоволено позов заступника прокурора області до управління освіти Хотинської райдержадміністрації та фізичної особи-підприємця про визнання недійсними результатів відкритих торгів та договору поставки двох шкільних автобусів.

 Встановлено, що тендерним комітетом управління освіти Хотинської райдержадміністрації визнано переможцем торгів щодо закупівлі двох шкільних автобусів приватного підприємця попри те, що на момент подання пропозиції та укладення договору у підприємця не було в наявності вказаних транспортних засобів. Крім того, повний пакет документів тендерної пропозиції переможця був дозавантажений в електронну систему закупівель вже після початку аукціону.

Проте, за результатами проведеної закупівлі між управлінням освіти Хотинської райдержадміністрації та фізичною особою-підприємцем було укладено договір поставки, згідно якого постачальник зобов’язався поставити та передати у власність замовника 2 шкільні автобуса загальною вартістю майже 2 млн грн.

Однак, поставлені автобуси не відповідали стандартам і технічним вимогам, які визначені Держспоживстандартом України  та були переобладнані з вантажних на пасажирські.

Суд погодився з доводами прокуратури, визнав вказаний договір недійсними та своїм рішенням зобов’язав підприємця повернути управлінню освіти Хотинської райдержадміністрації витрачені кошти, – повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»