Чернівчани підтримали петицію щодо збереження маршруток №11 та 12

18.06.2018

маршруткаЕлектронна петиція щодо збереження автобусних маршрутів №11 і 12 набрала необхідну кількість голосів.  Тепер звернення повинен розглянути виконавчий орган міської ради.

Авторка петиції Надія Болтоносова зазначає, що самі тролейбуси не можуть забезпечити вчасне та комфортне пересування за відповідними напрямками.

“Прошу не ліквідовувати автобусні маршрути №11 та №12 (кінотеатр «Чернівці» – вулиця Південно-Кільцева), без вивчення думки громади міста Чернівців. Щодня цими маршрутами користуються тисячі мешканців та гостей міста, які мають змогу швидко та зручно діставатися з району заводу «Кварц» та вулиці Південно-Кільцнвої до центру міста і навпаки. Як підтверджує досвід, лише тролейбуси не можуть забезпечити вчасне та комфортне пересування за вищевказаними напрямками”, – йдеться у тексті петиції.

 

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»