Мер повинен працювати з депутатами, бо їх вибрала громада, – Андрій Садовий

14.06.2018

садовийУміння домовлятися з депутатами є запорукою успішної роботи міського голови. Таку думку під час свого візиту до Чернівців висловив мер Львова Андрій Садовий.

Коментуючи конфлікт між Олексієм Каспруком та депутатським корпусом, він, зокрема, заявив, що міський голова зобов’язаний працювати з усіма депутатами, бо їх обрала громада.

“У мене простий принцип, коли в місті якась проблема – я винен. Мер крайній за все. Депутати мають подавати давати ідеї, думки, але вони не можуть підміняти мера у виконавчій роботі. Цього не можна допускати, тому що депутат працює на громадських засадах, а міський голова ставить підпис і несе кримінальну відповідальність, у тому числі за свої діяння”, – заявив Андрій Садовий.

Як відомо, мер Чернівців Олексій Каспрук постійно звинувачує депутатів у всіх комунальних негараздах, котрі трапляються в місті. Він також відверто конфронтує із народними обранцями, – пише promin.cv.ua.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?