Після зливи комунальники прибирають купи бруду із залізничного вокзалу (фото)

13.06.2018

1За рік чернівецькі чиновники та комунальники так і не змогли вирішити проблему зливових мереж біля Чернівецького залізничного вокзалу.

16 працівників міськШЕПу та 10 одиниць техніки прибирають наслідки зливи біля залізничного вокзалу у Чернівцях. Тут намило величезні купи бруду, який працівникам доводиться зішкрібати лопатами. Весь зал очікування у багнюці, а посеред залу стоїть величезна калюжа, – пише promin.cv.ua.

Нагадаємо, така ж ситуація спіткала залізничний вокзал Чернівців й минулого року. Тоді Олексій Каспрук та тодішній директор департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик запевняли, що є готовий проект реконструкції зливової мережі біля вокзалу і необхідно лише знайти гроші.

Майже одразу, на реконструкцію Уряд  виділив 12,5 мільйонів гривень. Заслугу за знайдені кошти для Чернівців тодісобі приписав нардеп від «Народного фронту»  Максим Бубак.  Та невдовзі з’ясувалося, що проект недосконалий і кошти довелося повернути до державного бюджету.

3

4

6

5

2

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови