Каспрук передумав перетворювати Чернівці на Баден-Баден

13.06.2018

потопПід час щотижневого брифінгу 12 червня міський голова Олексій Каспрук висловив вдячність мерові Львова Андрію Садовому за обмін досвідом у галузі просторового розвитку, велоінфраструктури та озеленення Львова та Чернівців, – пише promin.cv.ua.

«Дуже важливо не тільки з іноземними партнерами обмінюватися досвідом, а й, перш за все, з нашими партнерами з українських міст, які живуть в тих же умовах, як і ми», – заявив він.

Нагадаємо, у грудні 2016 року в інтерв’ю львівському виданню «Дивись.інфо» Олексій Каспрук заявив, що Чернівцям не потрібно бути схожими на «легкодоступний туристичний» Львів:

«Чернівці повинні поставити собі іншу планку. Нам не потрібно перетворювати наше місто у легкодоступний туристичний центр. Хочеться, щоби Чернівці стали містом найдорожчого туризму, із п’ятизірковими готелями, санаторіями, ресторанами. Таким містом, наприклад, є німецький Баден-Баден».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі