Каспрук заветував рішення міської ради, яке сам пропонував прийняти

12.06.2018

КаспрукНа останньому пленарному засіданні сесії Чернівецької міської ради депутати прийняли рішення про зменшення складу виконкому до 12 чоловік.

Загалом, що до виконкому має входити 18 осіб. Але протягом майже двох років мер Олексій Каспрук не вносив кандидатури, аби його доукомплектувати, через що виникали труднощі у роботі. Більше того, у жовтні минулого року він зареєстрував проект рішення щодо зменшення кількісного складу виконкому.

І ось тепер, коли депутати погодилися з аргументацією мера і проголосували за цей проект рішення, він чомусь різко змінив свою думку і наклав вето. А на сьогоднішньому брифінгу показав лист неназваних громадських організацій, які, нібито, просили його це зробити.

Нагадаємо, що в останніх числах травня декілька громадських організацій підписали лист на підтримку Каспрука. Серед підписантів був і Василь Терицану, голова Румунського центру культури, члени якого підозрюються у сепаратизмі.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто виконає обіцянки Каспрука?