Суди усіх інстанцій визнали незаконним вето Каспрука

30.05.2018

продан2Міський голова програв усі суди, його рішення про вето скасовано і визнано незаконним

Вето стосувалося рішення Чернівецької міської ради щодо земельної ділянки по вулиці Університетській, 20.

Рік тому, згідно чинного законодавства, документи за викуп цієї ділянки подав секретар Чернівецької міськради Василь Продан. Депутати прийняли відповідне рішення. Однак, Каспрук виключно з політичних мотивів наклав на нього вето.

Під час повторного розгляду секретар міськради попросив колег не долати вето для того, щоб не давати ЗМІ «Народного фронту» зайвого приводу для огульної критики депутатів та вирішив відстоювати свою правоту у суді.

Каспрук програв суди усіх інстанцій і рішення про визнання його вето незаконним вступило в силу.

Про це сьогодні розповів Василь Продан.

«Ви знаєте, що рік назад я подавав документи для того, щоб викупити цю земельну ділянку. Міській голова тоді наклав вето. Майже рік були суди. Вчора суд остаточне прийняв рішення про визнання розпорядження міського голови про накладання вето незаконним. Відповідне рішення діє, вступило в силу. А рішення про вето міського голови скасоване і визнане незаконним», – зазначив Василь Продан.

Нагадаємо, що 10 травня Вінницькій апеляційний адміністративний суд визнав незаконним розпорядження про призначення Кушнірика директором Департаменту житлово-комунального господарства.

Comments

comments

Коментарі
 • После Каспрука возьмите за ухо Каримову и пинком из Ратуши. Эта невменяемая тетка ничего хорошего не приносит. Только сплетни, интриги и склоки.

 • Каспрукові амбіції йому ж і шкодять. Не останній суд програє, через Бурбака і наостанок лишиться ні з чим

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Політичні торги і майбутнє «Свободи»