Протистояння з перевізниками створюється штучно, щоб врятувати Каспрука на посаді

23.05.2018

Карімова КаспрукКонфлікт «підігрівається» у кабінетах Ратуші бо мирне  вирішення проблеми не вигідне Каспруку

У березні Каспрук особисто давав доручення ДЖКГ підготувати проект рішення про підняття тарифу перевізникам до 5 гривень, у квітні він за нього голосує (тоді голосів не вистачило), а вже сьогодні пише маніпулятивний пост у Фейсбуці де таврує ганьбою двох членів виконкому, які нібито проголосували за підвищення тарифу на останньому засіданні, хоча про підвищення мова не йшла. Про це на своїй сторінці  написав член виконкому Олександр Босовик. Також він закликав мер не займатись дешевим популізмом і політиканством.

«Олексій Павлович, не займайтеся дешевим популізмом і політиканством, треба працювати на громаду міста, займатися господаркою, робити дороги, фасади а нe шукати ворогів там дe іх нeма і нe протиставляти члeнів виконкому громаді», – написав він.

Образ такого собі «борця», який останнім часом створює Каспруку його радниця Ірина Карімова, покликаний врятувати його 31-го травня під час голосування за дострокове припинення повноважень. Сценарій доволі банальний: якщо не маєш чим похвалитися перед виборцями, штучно створюється проблема, а потім мер героїчно її вирішує у «безкомпромісній боротьбі». При цьому, можливо, будуть страждати чернівчани, яким доведеться ходити пішки з Роші чи Садгори, але про їх комфорт, по суті, і не йдеться. Власне війна з перевізниками могла закінчитись давно і мирно, але це не вигідно Каспруку. Саме перемогу над перевізниками він намагається покласти у фундамет збереження крісла міського голови.

Comments

comments

Коментарі
 • аби врятуватись на посаді – Каспрук нагло обманює чернівчан! Ганьба такому меру!

 • може Каспруку просто потрібно зав’язувати з брехнею, і тоді нікого не треба буде просити витягувати з тих проблем, які він стоврив сам собі і чернівчанам

 • чого Каспрук змовчав, що таки проголосував ЗА підвищення тарифу? Йому соромно?) Ми чудово розуміємо, що скрізь по Україні тариф на проїзд зростає. Але Каспрук ще перед тим повикаблучуватись вирішив.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Політичні торги і майбутнє «Свободи»