Європа повинна бути в Україні, а не ми в ЄС, у нас потенціал не гірше Швейцарії, – Рабінович

17.05.2018

РабіновичЩоб добре жити в розвинутій країні, українці не повинні виїжджати в Європейський Союз, а будувати Європу в себе, оскільки потенціал нашої країни не гірше, ніж у Швейцарії. Таку думку висловив народний депутат Украни та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі львівського телеканалу НТА, – повідомляє прес-служба партії «За життя».

Парламентарій акцентував увагу на тому, що ніхто крім самих українців, не зможе зробити з України сильну та розвинуту країну.

«А що таке Європа? Європа – це соціальні стандарти, яких достатньо для життя людей, Європа – це медичне обслуговування, коли ти платиш страховку і не боїшся, що банк «приберуть» разом з твоєю страховкою. Європа – це вільно виходити на вулицю гуляти. Чому ми не будуємо Європу в себе? Чому ми хочемо кудись поїхати, або чекаємо щоб вони до нас приїхали і щось побудували? Нічого ніхто, крім нас, будувати не буде», – переконаний народний депутат.

Нагадаємо, раніше лідер партії «За життя» заявляв, що його політична сила готова прийняти в свої лави всіх, хто готовий в Україні будувати «Швейцарію Східної Європи».

«Ми зможемо врятувати нашу країну, якщо посадимо в один човен всіх, хто готовий працювати на благо українського народу. Наша політична сила запрошує в свої ряди всіх хто готовий до діалогу і готовий прийняти нові умови гри. Ми потім розберемося в нюансах наших політичних поглядів, ми потім з»ясуємо відносини. Зараз потрібно рятувати країну, рятувати економічно, потрібно дати людям можливість не просто виживати, а розправити плечі і стати заможнішими, отримувати захист від держави, користуватися своїми правами. Ми запрошуємо всіх будувати нову, незалежну, нейтральну і сильну Україну, «Швейцарію Східної Європи», – підсумував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?