Через горе-підрядника, який розрив двір гімназії №1, учні можуть залишитися без свята останнього дзвоника

17.05.2018

майданчик_гімназіяНа території гімназії №1 15 травня мав бути відкритий новий багатофункціональний спортивний майданчик. Але на даний час можна побачити лише розриту земельну ділянку на якій не ведеться жодних робіт з монтажу спортивного майданчику.

Та попри те, що підрядник не вклався у терміни і з ним можна було б вже розривати договір, йому дали ще час до 25 травня, аби він завершив всі роботи до свята останнього дзвоника.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомила член виконкому Чернівецької  Наталія Фрунзе.

«Роботи підрядником не завершені, він порушив всі умови договору, міська рада має право розірвати з ним угоду вже сьогодні, але підрядник пообіцяв, що до 25 травня завершить всі роботи і здасть майданчик… я розумію, що це лише тиждень і нового підрядника ми без тендеру не знайдемо і це час, а у дітей останній дзвоник вже зовсім скоро», – зазначила Наталія Фрунзе.

Також вона повідомила, що у випадку недотримання підрядником нових термінів з ним таки розірвуть угоду і внесуть до «чорного списку».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?