У Чернівцях патрульний поліцейський розбив водію телефон (відео)

16.05.2018

патрульний_соборнаІнцидент з патрульним поліцейським Богданом Кучером стався на початку травня в районі Соборної площі.

Як повідомляє police.cv.ua того дня напрямок об’їзду Соборній площі він «підказував» водіям завченими фразами: «Куди газуеш», «Куди ти преш». Одного з водіїв, така поведінка поліцейського образила, і він вирішив з’ясувати її причину.

Патрульний Кучер не представився, відмовився пред’явити своє службове посвідчення і в добавок накинувся на водія і розбив йому екран телефону. Свою відмову він супроводжував відвертою брехнею, стверджуючи, що посвідчення можуть вимагати тільки громадяни України, а поломку телефону пояснив тим, що водій його сам впустив. За тим, що відбувалося спостерігало багато людей і всі вони залишилися, щоб разом з водієм дочекатися керівництва патрульної поліції і написати скаргу на негідну поведінку Кучера.

З достовірних джерел, редакції стало відомо, що патрульний Кучер, з самого початку роботи в поліції зарекомендував себе не з найкращого боку, він має безліч нарікань від свого керівництва.

Comments

comments

Коментарі
 • Пласмасові законів не знають, з ПТУ в поліцію, корона мозок пластиліновий здавила. І вчитися не хотять чи не можуть через свою тупість. До нього не доходить що він живе за рахунок платників податків і громадяни його найняли для надання поліцейських послуг, а не навпаки. Рехворма вдалась, слів нема.

 • Видимо этот урод- провакатор ездит на ” китайских” номерах,типа ” еблосила”. Нормальные менты еще бы по небритой харе съездили.Легко отделался.

 • ст. 18 Закону України “Про національну поліцію” говорить – Звертаючись до особи, або у разі звернення особи до поліцейського, поліцейський зобов’язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук. Тому твердження поліцейського, що він повинен показувати свої документи лише громадянам України (за наявності підтверджуючого паспорта) – викликає лише “Щирий подив”.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі