Другий день страйку перевізників. Чернівчани стали заручниками тарифної війни

16.05.2018

15Сьогодні перевізники знову не вийшли на маршрути, а отже чернівчани знову змушені були добиратись на роботу пішки або в переповнених тролейбусах.

Браку в тролейбусах насправді немає, їх в ЧТУ є в наявності 90, але є брак водіїв. Через що вчора на маршрути зранку вийшов лише 61 тролейбус. Це значно більше ніж зазвичай, коли виходить до 50-ти «рогатих» на лінії, але цього недостатньо, щоб забезпечити повноцінне перевезення. У вечірню годину-пік на маршрутах лишилось лише 48 тролейбусів, оскільки водії вже працювали понаднормово. Сьогодні ж обіцяли випустити 63 машини на лінії.

Перевізники залишаються непохитними – підняття тарифу до 5 гривень або жоден автобус не виїде на маршрут. Вони скаржаться на те, що у підприємств борги за пальне, за деталі, а також не можуть вчасно платити зарплату водіям. Деякі перевізники подали документи на економічне обґрунтування підняття тарифу, але далеко не всі.

Виконком, під головуванням Олексія Каспрука, вчора так і не розглянув питання підвищення тарифів, тож і сьогодні продовжується страйк перевізників. Коли виконком тепер знову буде розглядати це питання, наразі не відомо.

Comments

comments

Коментарі
 • Каспрук, як міський голова повинен був у перший же день страйку вирішити цю проблему. А точніше, якщо б був розумним управлінцем – взагалі б не допустив подібного… Але чернівчанам з мером не пощастило…

 • Погоджуюся. Перевізники страйкують не перший раз (перший, якщо не поміляюся, був навіть не торік, а позаторік), тому потрібно було ще тоді превентивно убезпечити місто від подібних шантажистів. Але ж, мабуть, добре “відстьогують”)))))))))

 • Мэр должен быть гибким,умным,шустрым,дальновидным.В данном случае меры должны были быть привентивными.Страдают как всегда черновчане.Делайте выводы.

 • такого мера, як Каспрук, який крім свого носа і Бурбака нічого не бачить, треба виновити під ду4лом пістолета з міської ради. А то будем пішки ходити до 2020 року, поки вибори не будуть…

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі