З 90 наявних у ЧТУ тролейбусів сьогодні на лінії виїхало 60

15.05.2018

тролейбусА у вечірні години пік вулицями міста курсуватимуть лише 46 тролейбусів

Сьогоднішній страйк перевізників спричинив певний ранковий транспортний колапс у місті. Незважаючи на те, що у ЧТУ достатньо одиниць транспорту, не всі тролейбуси змогли вийти на маршрути.

Як повідомив під час сьогоднішнього засідання виконкому в.о. начальника ЧТУ Михайло Олексюк, сьогодні вранці на лінії випустили 61 тролейбус. В обідню пору вулицями міста курсує 56 тролейбусів, а у вечірні години пік пасажирів перевозитимуть лише 46 машин. Пов’ язано це з тим, що більшість водіїв були задіяні вранці.

«Вони виїжджають о 6.30 і заїжджають о 18.40 – 18.50 Я їх просив, щоб увійшли в ситуацію. Вони ще зроблять додатково по рейсу-півтора. Я ж не маю права примусити водія більше 11 годин працювати за кермом», – зазначив Олексюк.

При цьому, Олексій Каспрук визнав, що у ЧТУ нині  вже є 90 тролейбусів.

Але вкотре доводиться констатувати, що міській голова та його підлеглі ніяк не можуть вирішити проблему із набором водіїв, через що значна частина транспорту замість того, щоб перевозити пасажирів вимушено простоює в депо.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?