У Чернівцях водій маршрутки відмовився везти матір з дитиною в інвалідному візку (фото)

23.04.2018

08Водій маршрутки №12 відмовився везти матір з дитиною на візку. Про це розповіла чернівчанка Оксана Драчковська на своїй сторінці у мережі Facebook.

Жінка розповіла, наперекір тому, що вона хотіла завезти в салон дитину на візку, водій просто зачинив двері та поїхав.

“Поїхав собі геть, хоч я апелювала до нього і казала, що хочу завезти в салон дитину на візку. Просто зачинив двері і поїхав”, – розповідає Оксана.

Мало того, жінка розповідає, що на зупинці стояли три низькопідлогових автобуси, хоча у жоден з них їй з дитиною так і не вдалося зайти.

“Ці автобуси можуть “присідати”. Але водії ніколи не застосовують цю функцію. Лише коли наполегливо вимагаєш і починаєш сваритися, - скаржиться вона, – Відкидні пандуси не відкидаються. Ймовірно, їх намертво приклепали в гаражі. Водії ніколи не паркуються біля бордюра. Таке враження, що це їх принципова позиція. Водночас якби вони це робили і застосовували функцію “присідання”, в автобус можна було б легко заїхати навіть без пандуса”.

Та найголовніше, як розповідає Оксана Драчковська, водії просто не дивлять хто і як намагається потрапити в їхні маршрутки.

“Будь ласка, пам’ятайте про це, якщо пересуваєтесь на візку або маєте інші подібні проблеми, бо все може скінчитися трагічно. У нас сьогодні ледь не сталася біда, коли ми застрягли між бордюром і автобусом”, – йдеться у дописі.

07

09

010

Comments

comments

Коментарі
 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Політичні торги і майбутнє «Свободи»

  Останні новини