Юлія Тимошенко: Єдина помісна православна церква – це духовна основа для відновлення України

20.04.2018

тимошенко_церква19 квітня народні депутати України ухвалили проект Постанови «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні». «За» проголосувало 268 народних обранці.

Фракція «Батьківщина» підтримала постанову Верховної Ради щодо звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про створення єдиної Української помісної православної церкви.

Під час свого виступу в парламенті, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила, що багато поколінь українців виборювали незалежність країни і «якщо ми хочемо процвітання та успішності для народу, то зобов’язані бути єдиними». Відповідно, Єдина помісна православна церква – це та духовна  основа, яка може стати ще одним потужним поштовхом для становлення нашої держави.

Юлія Тимошенко висловила переконання, що «багато жорстоких наслідків є частиною невіри, жорстокості, агресії, розколів», тому залікувати ці рани – святий обов’язок нашого покоління».

В свою чергу, заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько, у своєму коментарі телеканалу «Інтер», зазначив, що створення Єдиної помісної церкви – це політична позиція «Батьківщини», яка вважає, що об’єднання православних церков має посилити українську державність. Водночас, на переконання політика, це дуже делікатна справа, яка потребує тихої і спокійної роботи, а не піару.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?