Адміністрація ЧНУ змушує студентів укладати угоди з лікарями студентської поліклініки

17.04.2018

dohovirСтудентів попередили, в разі відмови підписати угоду – їхні лікарняні вважатимуться недійсними.

У Чернівецькому національному університеті  виникла ситуація, коли адміністрація вузу наполегливо рекомендує студентам укладати угоди з лікарями місцевої студентської поліклініки.

Відповідні оголошення навіть з’явилися на різних факультетах, – пише molbuk.ua

Якщо студенти відмовлятимуться підписувати угоду, у адміністрації попередили, що  їхні лікарняні не будуть прийматися і вважатимуться недійсними.

“Все це – порушення. Пацієнти повинні знати, що немає такого поняття, як дільничний лікар. Вони можуть обрати якого завгодно лікаря. Щодо ситуації в університетах, то не існує вже студентської поліклініки і студенти теж можуть вибирати лікаря за власним бажанням”, – зазначила активіст Наталя Гусак.

У Міністерстві охорони здоров’я закликають громадян повідомляти про проблеми, які виникають під час вибору лікаря чи підписання декларації, на урядову “гарячу лінію” за безкоштовним номером 15-45. Також з цього приводу можна звертатися до головних лікарів, в управління або департамент охорони здоров’я.

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів

Останні новини