Петиція з вимогою змінити перевізника на маршруті №6 набрала необхідну кількість голосів

15.04.2018

маршрутка_пазВідповідна петиція з вимогою змінити перевізника на маршруті №6 набрала 252 необхідних підписи. Тепер її повинні розглянути у міськраді.

Мешканці мікрорайону Роша, які користуються автобусним маршрутом №6, обурені якістю надання транспортних послуг та технічним станом автобусів (ПАЗи) автоперевізника фірми “Денисівка”.

“На маршруті працює всього два автобуси, з терміном руху в 30 хвилин. В час “пік” вони настільки переповнені, що люди вимушені (щоб не втрачати свою гідність) користуватися “лівими” перевізниками, які використовують даний колапс, але вони при цьому відповідним чином не зареєстровані, не несуть ніякої відповідальності та не сплачують податки. 

Тому мешканці мікрорайну “Роша” просять міську владу терміново вирішити цю проблему одним із способів: 

1. Розглянути питання про передачу цього маршруту іншому перевізнику, який в змозі надати якісні автопослуги. 

2. Продовжити маршрут №29 по вул. Заставнянській-Лозівській. 

Дане питання не потребує додаткового фінансування з міського чи інших бюджетів, але дасть змогу жителям мікрорайону “Роша” відчувати себе мешканцями сучасного міста, а не занурюватись кожен день у радянське минуле”, – йдеться у тексті петиції.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів

Останні новини