Минулого року неефективний менеджмент на комунальних підприємствах коштував чернівчанам 270 мільйонів гривень

14.04.2018

грошіФахівці «Центру реформ та розвитку-Чернівці» підрахували, шо за останні п’ять років на на покриття збитків неефективного менеджменту керівників комунальних підприємств було з бюджету міста було виділено 666,4 мільйони гривень. З них, 270,5 мільйонів були виділені у 2017 році.

«За 5-ть років з бюджету міста на утримання комунальних підприємств було виділено 666,4 млн. грн. І на 2017 рік припало 40,5% виділених бюджетних коштів від загальної суми за 5-ть років.

На нашу думку, таке значне зростання фінансування комунальних підприємств коштами міста мало би відображатись у значному покращенні наданих чернівчанам послуг», – йдеться у повідомленні Центру.

Comments

comments

Коментарі
 • Хтось – ті хто приймав рішення на виділення коштів та не контролював результат (депутати та чиновники) мають йти у відставку, чи може у тюрму?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів

  Останні новини