«Народний фронт» змушує постраждалих підприємців «Калинки» переходити на ринок «Добробут» та платити данину Бурбаку

22.03.2018

добробутТаку думку під час сьогоднішнього пленарного засідання позачергової сесії висловив депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей.

За його словами, питання відновлення робочих місць підприємців «Калинівського ринку», які постраждали внаслідок масштабної пожежі, вирішується досить швидко. Однак, мер Каспрук та депутати від «Народного фронту», отримавши вказівку партійного керівництва, свідомо затягують цей процес. І таким чином хочуть змусити підприємців перейти на ринок «Добробут», який «кришує» нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак.

«Якщо є бажання і політична воля, то це питання можливо вирішити за одну годину і прийняти рішення. Але з позиції однопартійців пана Бурбака з «Народного фронту» видно, що вони отримали завдання перевести підприємців на «Добробут» і вони його зараз чітко виконують.

Є законний нормальний метод вирішити це питання та відновити робочі місця для підприємців. Але якщо у когось не має бажання, а є завдання, які поставили партійні боси, то тоді говоріть відкрито людям, що їм треба перейти на «Добробут» і платити данину пану Бурбаку»,  – зазначив Володимир Бешлей.

Comments

comments

Коментарі
 • так може це спланований підпал за “доброю” настановою Бурбака? Цей барига може, йому ж мало одного Добробуту

 • Таки схоже на спланований підпал, адже дивним чином і ринок на Зеленій, який НФ давно хоче закрити, скерувавши людей на СВІЙ продуктовий ринок за Добробутом, також нещождавно горів

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

  Останні новини