Міськрада прийняла рішення виплатити компенсації підприємцям, які постраждали внаслідок пожежі на «Калинівському ринку»

20.03.2018

калинкаВідповідне протокольне доручення було проголосоване на позачерговій сесії Чернівецької міської ради.

Згідно рішення депутатів адміністрація ринку разом з юридичним управлінням мають до четверга мають підготувати положення про порядок виплати матеріальної допомоги людям контейнери яких постраждали внаслідок масштабної пожежі на «Калинівському ринку». Орієнтовна сума виплат становитиме 150 тисяч гривень на одне торгівельне місце.

За відповідне рішення проголосували 24 депутати.

Окрім цього, депутати звернулися до уряду з пропозицією розглянути можливість виплатити підприємцям компенсацію з державного бюджету за знищений товар.

Водночас, як повідомила сьогодні пре-служба «Калинівського ринку» адміністрацією підприємства вирішено не нараховувати плату за користування торговими об’єктами в зоні займання та прилеглій до неї території. Йдеться про торговий сектор №5, де килимові ряди.

Comments

comments

Коментарі
 • Повний триндець! Міськрада – це банда яка живе з Калинки та має там шкурний інтерес. При чому всі одноголосно. Торгівці контрабасом та власники контейнерів забирають гроші від чернівчан щоб покрити свої збитки. Пожежа як результат нехтування норм безпеки та жлобства, безконтрольності з боку влади. Бо всі мали свій інтерес. Чому МНС дозволяв цей безлад?
  А тепер хочуть грошей з кишені чернівчан та ще піаряться на цьому.
  На лікування дітей та бідних – грошей немає, на АТОвців – немає, а на цих Є!

 • Предыдущий комментарий под ником “Манделла” – наглядный пример работы штаба Каримовой. Стравить людей, вызвать ненависть к ближнему, сыграть на чувстве несправедливости -в этом вся суть кулявлобной швали.
  Федорук с Рынжуком и Бурбаками ограбили Черновчан, Яценюк ограбил и сделал нищими всю страну, просрал с Турчиновым Крым

 • Сева, может тут вообще рука Кремля? )))

  Если из-за одного горе-сварщика пострадали люди, то чем им обязан город?

  Если эти барыги поскупились застраховать свой товар, купить элементарный огнетушитель и обеспечивать надлежащее хранение товар, то кто и с какого перепугу должен им что-то компенсировать, да еще за счет налоговых отчислений других граждан?

  С какого, пардоньте, вместо того, что закупить лекарства в больницы, сделать несколько операций тяжело больным детям или одиноким, дать денег на реабилитацию войнам, мэрия должна отслюнявить бабло этим спекулянтам?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

  Останні новини